Cloudware Polska | IBM Platinum Business Partner +48 22 535 38 88 kontakt@bezpiecznesystemyit.pl

Bezpieczeństwo danych w firmie. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów

Bezpieczne systemy IT > Bezpieczeństwo > Bezpieczeństwo danych w firmie. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów

Pobierz darmowy poradnik o bezpieczeństwie danych w firmie

Sposobem na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie jest także współpraca z firmami IT, które się w tym specjalizują. Paweł Kowalski, dyrektor ds. przedsprzedaży w Cloudware Polska mówi o tym, jak w jego firmie wygląda współpraca z klientami.

Jako firma posiadająca wieloletnie relacje ze swoimi klientami, Cloudware podchodzi do zagadnienia bezpieczeństwa w organizacjach w sposób kompleksowy. Zapewniamy zarówno doradztwo, jak i dedykowane usługi szyte na miarę. Kluczowe jest dla nas zapewnienie Klientom pełnego wsparcia na każdym etapie ich prac nad zarządzaniem bezpieczeństwem w organizacjach. Dlatego nasza oferta obejmuje zarówno prace analityczne, doradcze, wdrożeniowe, jak i te związane z analizą i naprawą szkód powstałych w wyniku naruszenia zasad bezpieczeństwa.

Jako platynowy partner IBM dostarczamy pełny zestaw rozwiązań, obejmujący większość aspektów związanych z bezpieczeństwem firm. Jednak z punktu widzenia firmy Cloudware, wdrożenie systemu dziedzinowego stanowi tylko jeden z elementów ciągłego cyklu zapewniania i zwiększania bezpieczeństwa organizacji. Dzięki naszym ekspertom i doświadczeniu towarzyszymy klientom we wszystkich krokach prowadzących do zapewnienia wymaganego poziomu odporności na ataki i awarie.

Dowiedz się więcej

Pobierz darmowy poradnik o tym, jak zadbać o bezpieczeństwo systemów IT

Zobacz więcej