Cloudware Polska | IBM Platinum Business Partner +48 22 535 38 88 kontakt@bezpiecznesystemyit.pl

Bezpieczeństwo systemów IT w firmach

Backup i archiwizacja. Zabezpiecz się przed utratą lub uszkodzeniem danych

Co zrobić, jeśli na którymś poziomie polityka bezpieczeństwa zawiedzie i dane zostaną utracone lub uszkodzone? Sposobem na ratunek w takiej sytuacji jest backup i archiwizacja. Jakie są podstawowe zasady skutecznego backupu?

Cyberbezpieczeństwo w firmie – główne zasady

Jakie zasady bezpieczeństwa rekomendują eksperci Cloudware na poziomie pojedynczego pracownika, a jakie na poziomie korporacyjnym?

Polityka bezpieczeństwa firmy. Jakie są najczęstsze błędy?

Jakie błędy i luki najczęściej widać w polityce bezpieczeństwa firm? Na co przede wszystkim powinni zwracać uwagę przedsiębiorcy i pracownicy?

Zagrożenie bezpieczeństwa danych. Jak go uniknąć?

Jak zmieniają się obszary będące źródłem niebezpieczeństwa? Czy częstsze są celowe ataki, czy awarie i działania przypadkowe, skutkujące utratą lub uszkodzeniem danych? Jakie są główne przyczyny zagrożenia bezpieczeństwa danych?

Konta uprzywilejowane to źródło zagrożeń. Jak nimi zarządzać?

Konta uprzywilejowane to niezwykle istotny obszar, który nieuregulowany niesie bezpośrednie zagrożenie umożliwienia dostępu do danych systemów i aplikacji organizacji.

Cyberataki w biznesie

Na co najczęściej narażone jest bezpieczeństwo systemów IT i jak unikać zagrożeń? Jakie technologie, a może luki czy niedopatrzenia szczególnie chętnie wykorzystują autorzy ataków?

Hardware do backupu danych. Nowoczesne rozwiązania IBM

Jakie są najważniejsze cechy bezpiecznego sprzętu? Co w rozwiązaniach IBM decyduje o niskiej awaryjności oraz odporności na ataki?

Metody obrony przed awariami i atakami w przyszłości

W jakim kierunku będą się rozwijały? Które narzędzia odegrają w tym względzie szczególnie ważną rolę?

Bezpieczeństwo danych w firmie. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów

Sposobem na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie jest także współpraca z firmami IT, które się w tym specjalizują. Paweł Kowalski, dyrektor ds. przedsprzedaży w Cloudware Polska mówi o tym, jak w jego firmie wygląda współpraca z klientami.